Jak nás podpořit

Pokud chcete naši činnost podpořit, velmi nás to těší a věřte, že si toho opravdu vážíme. A protože možností podpory je jistě více, nabízíme níže jejich výčet. Ať již se Vám zalíbí jakákoli z forem, poprosíme Vás o kontaktování Erika Kováříka (erik.kovarik@balanc.org nebo 722 502 311), který s Vámi vše rád probere.

 

Finanční dar

Finanční dar má nespornou výhodu v tom, že je skladný a snadno vyčíslitelný. Jsme schopní přijmout jej v hotovosti nebo převodem na bankovní účet č. 243422566/0300. Samozřejmě proti daru vystavíme darovací smlouvu.

Svůj dar můžete poukázat obecně na naši činnost, což nám dává značnou svobodu ve využití prostředků. Můžete ale také určit konkrétní činnost, kterou chcete podpořit. I tuto možnost budeme rádi respektovat, protože tím dáváte najevo svoje preference podpory. A to je důležité.

 

Hmotný dar

Chcete-li nám přímo darovat to, co potřebujeme pro svoji činnost, je pro Vás hmotný dar tou správnou volbou. Může se jednat o něco, co již máte a darujete. Nebo to přímo koupíte. Opět rádi vystavíme darovací smlouvu.

 

Zapůjčení

Spoustu věcí nepotřebujeme vlastnit trvale a také se jich často dárce nerad zbavuje. I zapůjčení může splnit svůj účel. Dobře máme tuto možnost ověřenou v případě prostor, ale může se jednat o cokoli.

 

Výhodné podmínky poskytnutých služeb

Existuje spousta přísloví o tom, že není v životě vše zdarma. A jsou jistě pravdivá i v případě neziskové oblasti. Víme dobře, že vše něco stojí a také víme, že ačkoli by podporovatel chtěl darovat zdarma, není to vždy možné. Vítáme tedy i možnost zvýhodnění při využití služeb.

 

Dobrovolnická činnost

Každá neziskovka stojí z valné části na dobrovolně vykonávané práci (tedy práci, po jejímž provedení nedostanete mzdu ale zato skvělý pocit). Práce je vždy dost a nenechte se zmást zacílením naší organizace, potřeba je udělat ledajakou práci. Odměnou Vám může být poděkování, nové zážitky, nové kontakty a náš úsměv od ucha k uchu.

 

Nákup na GIVT.cz

Pokud chcete nakupovat v některém z e-shopů a budete to chtít spojit s naší podporou, jde to a snadno. Jak? Půjdete na www.givt.cz, kde vyhledáte daný e-shop (věříme, že tam bude) a naši organizaci (určitě tam jsme) a pak jen nakoupíte. Část z Vašeho nákupu nám bude darována a Vy nezaplatíte nic navíc.

 

Podněty

Ačkoli se nám to v našich hlavách novými nápady jen hemží, máme je otevřené i pro další. A nejen pro nápady. Vítáme i nové informace, připomínky, zpětnou vazbu. Někdy sneseme i dobře míněnou kritiku.

 

Morální podpora

Třebaže to může vypadat poněkud přehnaně, ono pověstné „poplácání po rameni“ nebo zastání jsou z věcí, které nám pomáhají při naší práci více, než se zdá. Nechceme si je tímto nijak vynucovat, jen chceme připomenout, že jsou také důležitou formou podpory, ať už ji vyjádříte jakkoli.